Cайт продаётся, подробности по email: diesel_zp@mail.ru

Кошик Пусто

Умови оплати

1. Передоплата 100% - це пов'язано зі спрощеною системою товарообігу, - у нас немає можливості обробляти копійчаний товар по 10-ть разів. тобто наприклад: отримати 50% від вартості товару, відправити післяплатою, чекати коли прийдуть гроші і т.д. - Дуже багато операцій для товару. А схема Товар - Гроші - Товар, працює безвідмовно

2. Накладений платіж - оплата за товар проводиться на складі вантажоперевізника при отриманні, при цьому Ви маєте можливість, до оплати за товар - перевірити його з усіх Вами параметрами - на складі вантажоперевізника.

3. При оформленні замовлення Ви можете вибрати один з нижче наведених способів оплати. Якщо сумніваєтеся, який із способів найбільш зручний для Вас - зв'яжіться з нами і ми обов'язково допоможемо.

4. Розрахунок готівкою - оплата готівкою при отриманні покупцем товару, за фактом отримання. Тобто приїжджаєте забираєте самі товар і розраховуєтесь за фактом отримання товару, коштами з кишені. Надалі, можливо, будуть продумані: бартерні партнерські відносини.

5. Безготівковий вид розрахунку - переказ грошових коштів на наш рахунок, за товар з нашого Інтернет магазину.

© 2012-2019 "МотоДнепр" - магазин хозтоварів.

Доска объявлений
Зоорынок