Cайт продаётся, подробности по email: diesel_zp@mail.ru

Кошик Пусто

Послуги

Інтернет-магазин «МотоДнепр» виробляє:

- Діагностику, дефектацию і ремонт всієї садової техніки, вузлів і агрегатів в незалежності від виробника і складності ремонту!
   Виробляємо діагностику і ремонт: бензопил, бензокосами, човнових моторів, мотобури, мототехніка, двох тактний, чотирьох тактні мотори.

   Майстерня здійснює якісний і кваліфікований ремонт бензоінструменту, мотоблочних бензинових двигунів і бензогенераторов. Є склад запчастин і великий верстатний парк, що дозволяє проводити будь-які ремонтні роботи з високою точністю і відповідною якістю. Надаємо гарантію на всі виконані роботи і на встановлені нами запчастини. Співпраця з нами продовжує термін служби вашої пили - коси - мотоблока або бензогенератори. Для нас не має значення якої фірми ваш інструмент Stihl, Husqvarna, Makita, Rebir, Oleo Mac, Partner, Efco, Дружба, Урал, Дніпро-м, Бригадир, Енергомаш, Зеніт чи дешевий китай. Ми робимо все однаково добре, якісно і з гарантією. Не думайте про те що і як з вашим інструментом, просто довіртеся нам і займайтеся своїми справами.

   Замовлення запчастин з будь-якої країни світу, прямі поставки з Китаю, Росії, США, Німеччини, Італії, Японії... На весь спектр послуг по ремонту даємо гарантію, ремонт виробляємо по всій території України - за способом передачі через вантажоперевізника (Інтайм та Нова пошта).

© 2012-2019 "МотоДнепр" - магазин хозтоварів.

Доска объявлений
Зоорынок